ביטוח בריאות - לשמור על הבריאות בלי לפגוע ברווחה

ביטוח בריאות, ממש כמו הבריאות עצמה, הוא מסוג הדברים שיודעים להעריך רק כאשר הוא חסר.
איכות חיים אמתית היא לדעת שגם במקרה קשיים בבריאות, תזכו לטיפול הרפואי הטוב ביותר, בלא שתאלצו לפגוע ברווחה הכלכלית שלכם ושל משפחתכם.


ביטוח הבריאות מכסה שלושה תחומים עיקריים:

ניתוחים
ביטוחי הבריאות של חברות הביטוח מבטיחים לך כיסויי לביצוע ניתוחים פרטיים בישראל. כמבוטח תינתן לך זכות הבחירה במבצע הניתוח. בנוסף, ביטוחי הבריאות מציעים כיסויים גם עבור הוצאות נלוות כגון: פיזיותרפיה, ייעוץ לפני ואחרי הניתוח ועוד. ישנן פוליסות המיועדות לכסות ביצוע ניתוחים בחו"ל. פוליסות אלו כוללות כיסוי לצרכים של המבוטח בחו"ל כגון: אשפוז, עלויות הניתוח, טיסות וכדומה.
 
שירותים אמבולטוריים
ביטוחי הבריאות מעניקים כיסוי גם לפרוצדורות רפואיות, שאינן דורשות אשפוז, במרפאות החוץ של בית חולים או במחלקות בית החולים. השירותים האמבולטוריים כוללים טיפולים ובדיקות כגון:  CT, MRI  ועוד.
 
אירועים רפואיים חמורים
הביטוח הפופולרי ביותר הוא כנגד קטסטרופות, או במילים אחרות: מקרי חירום ואירועים רפואיים חמורים. על המקרים הללו נמנים השתלות של ריאה, לב, כליה, לבלב, כבד, מח עצמות או כל איבר אחר וטיפולים וניתוחים בחו"ל שללא ביצועם נשקפת סכנת חיים למבוטח ושלא ניתן לבצעם בישראל. ביטוח התרופות נועד להבטיח למטופל שיוכל לממן תרופות אשר אינן ברשימת התרופות הכלולות בסל הבריאות. הפוליסות לביטוח תרופות מכסות הוצאות על תרופות עד לתקרה של 6 מיליון שקלים לכל החיים. נכון להיום, קיים כיסויי גם לתרופות המצויות בשלב התהליך המדעי.
 
 
פתח תקווה
אפעל 6, קריית אריה
טל. 03-6259816
פקס. 03-6259743

mira@farhi4life.com
מודיעין
רח' רבקה אמנו 15
טל. 08-9263581
פקס. 153-89263581

mira@farhi4life.com
לקביעת פגישה חייגו
8857831 - 050
עיצוב אתר: www.kinammon.com
 
.