הבית הוא הנכס היקר ביותר שלנו. תכולתו מורכבת מהחפצים היקרים לנו הן כספית והן רגשית. ביטוח הדירה מעניק לנו הגנה על מבנה הבית או הדירה ותכולתה מפני סיכונים העלולים לגרום לנזקים כספיים משמעותיים או אפילו להשאיר אותנו ללא קורת גג.

ביטוח דירה מכסה מקרים של שריפה, נזקי מים (הצפה או שיטפונות), נזקים עקב אסונות טבע (רעידת אדמה, סופה, שיטפון וכדומה), נזקים שנגרמו לדירה עקב פריצה ועוד. ביטוח תכולה, הנרכש בנפרד, מעניק כיסוי לנזק או גניבה של תכולת הדירה - רהיטים, מכשירי חשמל, ביגוד וכדומה.

בנוסף, מומלץ להצטייד בביטוח דירה צד ג' המכסה נזקי גוף ורכוש שנגרמים לצד שלישי שמבקר בביתכם. זאת כהגנה מתביעות שעלולות להתקבל מאורח או נותן שירות שנפגע בביתכם.

ביטוח הדירה לסוגיו מבוסס על פוליסה תקנית בהתאם לגודל הנכס ואומדן שווי התכולה. ניתן להוסיף לו כיסויים ייחודיים כמו: ריהוט גינה, צמחייה ומערכת השקיה, מחשבים, מסכים ואובדן או גניבה של תכשיטים עד 20% משווי תכולת הדירה. קיימות עוד הרחבות רבות שניתן להוסיף בהתאם לצורך, חלקן אף לרכוש לא נמצא בתחומי הבית כמו תכולה של כספת בבנק.

ביטוח הדירה משמש לא רק למקרי קטסטרופה של שריפה, פריצה וכדומה. הביטוח גם עושה את החיים נוחים יותר ומהווה חלק בלתי נפרד מתחזוקת הבית. באמצעותו ניתן לקבל שירותי תחזוקה שונים כמו: מוקד חירום לתקלות אינסטלציה, טיפול באיטום, תיקון מכשירי חשמל ועוד.

ביטוח המבנה נותן מענה גם לדרישות הלוואות משכנתא. בניגוד לפוליסה שמציע הבנק, שמבטחת רק את החוב לבנק, פוליסת ביטוח הנכס מחזירה למבוטח גם את שווי הנכס כפי שהיה טרם האירוע (שריפה, שיטפון, רעידת אדמה ועוד). 

ביטוח נכס מבנה ורכוש

 
פתח תקווה
אפעל 6, קריית אריה
טל. 03-6259816
פקס. 03-6259743

mira@farhi4life.com
מודיעין
רח' רבקה אמנו 15
טל. 08-9263581
פקס. 153-89263581

mira@farhi4life.com
לקביעת פגישה חייגו
8857831 - 050
עיצוב אתר: www.kinammon.com
 
.