כדי לנסוע ברכב בראש שקט או לחילופין לתת את הרכב למישהו אחר בראש שקט, צריך ביטוח רכב שיבטיח שבמקרה של תאונה או גניבה, לפחות חשבון הבנק לא יהיה "טוטאל לוס".

ביטוח הרכב מורכב משלושה ביטוחים: ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג'.
ביטוח החובה הוא ביטוח שכל בעל רכב מחויב לפי חוק. מטרת הביטוח היא לכסות על נזקי גוף של בעל הרכב, הנהג בו וכל הנוסעים. כיוון שמדובר בנזקי גוף, קיימת חשיבות גדולה לביטוח באמצעות סוכן, על מנת שבעת תאונה יידע כיצד לכוון אותך לפיצוי הנכון ומהיר ביותר.

הביטוח המקיף לרכב מספק הגנה כלכלית במקרים של נזק עצמי, גניבה ונזק לצד שלישי (הרכב הנוסף שהיה מעורב בתאונה). בניגוד לסכום הקבוע פחות או יותר של ביטוח החובה, הרי שבתחום הביטוח המקיף לרכב קיימת תחרות עזה בין סוכני הביטוח והחברות השונות. כדי להגיע למחיר המשתלם ביותר, יש להכיר את המרכיבים השונים של פוליסת הביטוח. היעדר תביעות בשלוש השנים האחרונות מוזילה משמעותית את מחיר הפוליסה. 

כאשר הנזק הוא בר תיקון נדרשת השתתפות עצמית של בעל הרכב. ניתן לקבל הנחה כאשר הרכב מטופל במוסך שבהסדר עם חברת הביטוח. קיימות פוליסות עם מרכיב ביטול ההשתתפות העצמית המיועדות לנהגים ותיקים (מעל לגיל 30). לעיתים, במקרים של נזק קטן, יכול הסוכן לפתור את התביעה ללא הגשת תביעת חברת הביטוח ולחסוך את ההשתתפות העצמית ולשמור על גיליון תביעות "נקי". בנוסף, הביטוח כולל כיסוי הוצאות משפטיות, כשיש תביעה נגד נהג הרכב בשל נזקי גוף, ביטוח על האביזרים שנמצאים ברכב, כגון: כיסא תינוק, רדיו / דיסק וכו.

ביטוח צד ג' מיועד לרכבים ישנים וזולים, שפחות משתלם לבטח מפני גניבה או תאונה, אך עדיין יש חשיפה לתביעה מפני רכב אחר שיפגע על ידם בתאונה  (שעלול להיות רכב חדש ויקר...). ניתן לרכוש חבילת שירות הכוללת שירותים שונים הניתנים לבחירה כגון: שירותי דרך וגרירה, תיקון שמשות, מערכת שמע חליפית, רכב חליפי וכו'.

ואחרי שאמרנו את כל זאת, יש לתת את הדעת בעיקר לאיכות השירות. האם אנחנו מעוניינים בטיפול של נציג טלפוני או של איש מקצוע אישי שאנו מכירים וייתן מענה מסור, מקצועי ומהיר בעת צרה.

נסיעה נעימה ובטוחה :)

ביטוח רכב – חגורת הבטיחות לחשבון הבנק שלך

 
פתח תקווה
אפעל 6, קריית אריה
טל. 03-6259816
פקס. 03-6259743

mira@farhi4life.com
מודיעין
רח' רבקה אמנו 15
טל. 08-9263581
פקס. 153-89263581

mira@farhi4life.com
לקביעת פגישה חייגו
8857831 - 050
עיצוב אתר: www.kinammon.com
 
.