"זה שאינך רואה הוא שיפילך" אומרים בחיל האוויר. ואמנם לא רק בשמיים אלא גם כאן על הקרקע, הרבה מהדברים שמפילים אותנו באים "משום מקום". בכל שנה נפגעים מאות אלפי אנשים בישראל בתאונות שונות. ביטוח תאונות אישיות נוצר במיוחד על מנת לתת מענה לכל תאונה שגרתית או לא.

ביטוח תאונות אישיות הוא ביטוח בעל כיסוי נרחב המבטיח פיצוי בעבור רוב סוגי התאונות, ללא הבדל מקום או לפעילות. הביטוח מותאם לכל אחד בהתאם ליכולתו הכספית, לצרכיו ולנתוניו האישיים.

במסגרת ביטוח התאונות האישיות זוכה המבוטח, לאחר התאונה, לכיסויים שונים כגון: כיסוי על טיפול סיעודי, אשפוז, כוויות ושברים, פגיעה בתפקוד, מוות ועוד. אחד היתרונות הייחודיים של הביטוח הוא שאין חובה להוכחת רשלנות של גורם לתאונה וקבלות של עלויות הטיפול. כמו כן ניתן לבטח גם אנשים מבוגרים ובעלי בריאות לקויה.

יתרון משמעותי נוסף הוא שהביטוח נותן מענה גם למקרים שאין להם כיסוי בתאונות רכב ואובדן כושר עבודה כמו למשל פיצוי גם בתקופת המתנה או חבלה גופנית שלא עומדת בהגדרות של ביטוח הרכב.
ביטוח תאונות אישיות נותן מענה מידית (תוך שבוע או שבועיים) למשך שנה גם לנכות תעסוקתית, ללא קשר לאובדן כושר עבודה (שנכנס לתוקף רק אחרי 3 חודשים) וביטוח לאומי.

ביטוח תאונות אישיות הוא ביטוח זול במיוחד, קל להצטרף אליו והוא פתוח כמעט לכולם. הביטוח מומלץ במיוחד לילדים ובני נוער שחשופים יותר לתאונות אישיות אך גם למבוגרים בשל היותם המפרנסים של המשפחה.
 

ביטוח תאונות אישיות

 
פתח תקווה
אפעל 6, קריית אריה
טל. 03-6259816
פקס. 03-6259743

mira@farhi4life.com
מודיעין
רח' רבקה אמנו 15
טל. 08-9263581
פקס. 153-89263581

mira@farhi4life.com
לקביעת פגישה חייגו
8857831 - 050
עיצוב אתר: www.kinammon.com
 
.