רצינו להגיד תודה והערכה לסוכנת ביטוח מספר 1

שתמיד היית שם זמינה לכל שאלה ובכל שעה 
באדיבות ומסירות רבה!

✅ בשירות מעל ומעבר💯
✅ אדיבות💯
✅ מקצועיות ויעילות💯

בקיצור אלופת העולם 🏆
 
הגענו אלייך דרך המלצות חמות 
ואין ספק שאת בהחלט הבחירה הנכונה👌
וכמובן שאנחנו מצטרפים לרשימת הממלצים

סוכנת הביטוח מירה פרחי❤️
תודה רבה תומר ואופיר🌹


סוכנת הביטוח שלנו מס 1 ביקום.
באוגוסט 2019 החלטנו לטוס אני בני הקטן ,חברה וביתה הקטנה ללרנקה שבקפריסין.
כהרגלנו דברנו עם מירה בשביל שתבטח אותנו בביטוח נסיעות לחו''ל במחיר הכי זול שיש כמו שתמיד מירה דואגת לנו וכך היה.
שמחים וטובי לבב הגענו אל שדה התעופה וכאן הכל מתחיל להסתבך....
טרם העליה למטוס לא חשתי בטוב (לא הרגיש לי משהו רציני) אך עם העליה למטוס בזמן טיסה מצבי החמירדבר אשר הוביל למצב חירום כאשר הזמינו לי אמבולנס שיחכה לי כבר כשאנחנו נוחתים ע''מ שיחיש אותי אל בית החולים הקרוב.
מהר מאוד הופרדתי מבני הקטן וחברתי והופנתי אל בית החולים כאשר עלי נמצא רק דרכון.
כאן מירה שלנו נכנסת לתמונה בכל הכח!!!
מהרגע שנודע למירה שאני בבית החולים מאובחנת עם אפנדציט ועומדת לניתוח... מירה דאגה לכל פרט מהקטן ועד הגדול!!! מול חברת הביטוח עם טלפונים עם דאגה לבני ולחברתי שלא יחסר דבר שנקבל החזרים על כל שקל שהוצאנו בעקבות המקרה.
מירה לאורך כל הדרך עודדה תמכה והייתה לצידי אמנם מרחוק אבל הרגישה הכי קרובה שיש כמו אמא לביאה אשר מגוננת על גוריה!!!
אין לנו מילים להודות לפאר ולשבח את מירה על פועל מעשה ידיה. וכמובן אחרי שהגשנו את התביעה היא דאגה לכל כסף שיוחזר גם כשפספורטקארד מאוד לא רצו להחזיר.
כן ירבו כמותה!!! אם לכל אדם בארץ הייתה מירה אחת שתדאג לטפל בו מול חברות הביטוח... לא היה יוצא שם רע לחברות הביטוח כשם שיש להם היום.
 
מירה תודה לך על מי שאת!!
אוהבים ומעריכים אין סוף.
הילה ושי טננברג.
נסטיה חילקביץ'.
מישל ואיתמר.


שלום רב
לפני כשבועיים חזרנו לארץ מארה"ב. נסענו לטיול של עשרה ימים ועשינו ביטוח בפספורטקארד.
נסענו אני וצחי חברי הטוב ולאחר מספר ימים צחי הרגיש מאד לא טוב, כאבים ולחץ בחזה וביד. החלטנו לנסוע לבית חולים כשבדרך אנחנו משוחחים עם הסוכנת שלנו, מירה פרחי שמנחה אותנו ביעילות מה לעשות. היינו נסערים מאד ומהרגע שדיברנו עם מירה היא לא עזבה אותנו לדקה
בבית החולים צחי עבר התקף לב חמור והובהל לצנתור, פתיחת סתימה והכנסת צנתר
במהלך האשפוז של כמה ימים, השחרור, נשארנו בארה"ב עוד כשבועיים עד שהתאפשר לו לטוס, שינוי הטיסות שלנו, הטסה רפואית, יומם וליל היינו בקשר עם מירה שעשתה עבורנו מעל ומעבר, הרבה הרבה מעבר למה שציפינו מסוכנת ביטוח
מירה היתה כל כך רגישה ואכפתית, כל הזמן בדקה מה שלום חבר שלי ומעבר לכך מה שלומי. הבינה ברגישותה כי נכון שצחי הוא החולה, אבל גם אני עוברת פה דבר לא פשוט. הנסיעה שלנו התארכה מ-10 ימים לשלושה שבועות, בבית מחכים לי שלושה ילדים, עבודה, חיים. מירה תמכה בי ועודדה אותי במשך כל הזמן הזה. השיא היה כשנחתנו בנתב"ג ביום שבת! מירה באה לקבל את פנינו ולוודא שהכל בסדר
אין לי מילים לתאר את ההערכה הרבה שלי כלפיי מירה, אני מורידה בפנייה את הכובע, מעולם לא קיבלתי יחס כזה מסוכן ביטוח או מאדם שאיני מכירה. אני מודה לה מאד ולא אשכח לעולם את מה שעשתה בשבילנו
יש לכם סוכנת שהיא נכס, זכיתם!למירה פרחי שלום רב,
 
בסוף שנות השישים התוודעתי לראשונה דרך קרוב משפחה לאביה של מירה פרחי, שהייתה לו סוכנות ביטוח בגבעתיים.
מר פרחי היה איש נעים הליכות, בעל מקצועה מעולה. יכולת לפנות אליו בכל בעיה שקשורה בביטוח ותמיד הייתה לו סבלנות ואוזן קשבת.
 
מזה מספר שנים משפחתי מבוטחת בסוכנות הביטוח של מירה פרחי בנושאים שונים.
"התפוח לא נפל רחוק מהעץ", מירה תמיד מוכנה לעזור, מבעיה קטנה ועד גדולה, גם כן בסבלנות ובמקצועיות.
 
אין לי ספק שהיא מייצגת את המושג "סוכן" במלוא מובן המילה, מקשרת מצוינת בין הלקוח וחברת הביטוח, כאשר טובת הלקוח בראש מעייניה.
 
בתודה ובברכה,
ישר כוח
משה ביאלי - שילהמירה היקרה,
קודם כל רציתי להגיד לך תודה על הבן אדם הנפלא שאת. תמיד הרבה יותר נעים לעבוד מול מישהו שמתייחס אליך בצורה אנושית, חמה ואיכפתית מאשר רובוטית ואוטומטית. לא ציפיתי כשהייתי חולה מאוד ולבד בהודו שהסוכנת שאני מדברת איתה תתייחס אלי כמו לבת שלה ותדאג לי באופן אשי לפני כל מה שקשור לביטוח.
מעבר ליחס הנפלא שלך, המקצועיות בה פעלת הייתה מרשימה לא פחות. אני התלבטתי לגבי ביטוח הנסיעות לפני הטיול הגדול שלי להודו והחלטתי לעשות את הביטוח דרכך,  מבלי להבין את המשמעות והחשיבות של הדבר. לא באמת חשבתי שאני אצטרך לפנות אליך במהלך הטיול, אבל כשהגעתי לבית החולים בבנגלור שבהודו, יומיים לפני טיסה שהייתה אמורה להיות לי לסרי לנקה- חשבתי שלא יהיה לי מה להפסיד אם אפנה אליך.

כבר מההודעה הראשונה שקיבלתי ממך בחזרה, הבנתי שיש לי מזל גדול שבחרתי בך להיות הסוכנת שלי. מאז כל התהליך שקשור בביטוח קרה כל כך מהר וביעילות ובמקצועיות. קיבלתי החזר כספי מלא על כל הטיפול ואפילו על כרטיס הטיסה שנאלצתי לפספס, שבחיים לא חשבתי שאני אוכל לקבל! מהצד שלי זה נעשה כמעט באפס מאמץ שלי, אך אני יודעת שאת כל העבודה המאמצת שכרוכה בכך עשית את על מנת לאפשר לי לנוח ולהתרכז בבריאות שלי.

אני כל כך שמחה שלמזלי את סוכנת הביטוח שלי! אני ממשיכה לטייל עכשיו לאחר שחזרתי לעצמי רגועה, בידיעה שאני יכולה לסמוך עליך בכל מה שקשור לביטוח הנסיעות! כיף גדול לטייל בראש שקט בכל מה שקשור לתחום שיש אליו קונוטציה שמלאה בכאבי ראש! תודה תודה תודה! המון נשיקות! 
טלי❤לא שוקה- מירה(!)

גם אני כמו רבים אחרים חשבתי שבגדול.. סוכני הביטוח הם שוקה ושהכל תכל'ס שקשוקה.
ובכלל.. בשביל מה צריך? הכל ישיר היום. ישיר ומהיר. בלי תיווך, בלי עוד עמלות בדרך, בלי שאף אחד נוסף יחגוג על הגב שלי, במדינה שנראה שהפכה את הגב שלי לרחבת הריקודים הלאומית. ובכל זאת, למרות המרמור כלפי השוקות של עולם הביטוח ובעיקר כלפי חברות הביטוח, עם הסוכנת שלי, מירה, נשארתי. למה? לא יודע בדיוק. הקשר האישי כנראה.. וביום פקודה, ההחלטה הזו הוכיחה את עצמה כאחת מההחלטות הנבונות שלקחתי.
נקבע לי ניתוח.

מהפגישה אצל הרופא, בה הוחלט על הניתוח, לתאריך הניתוח עצמו, היה בסביבות שבוע. ולי היו מספר ימים בלבד להשיג אישור מה'פניקס'. שלושה-ארבעה ימים להשיג אישור מחברת ביטוח. היה לי ברור שקל זה לא הולך להיות ושיש מצב טוב שהולך להצטבר פה מספיק תסכול צפוי כדי לתסרט סרט נוסף בסדרת 'משימה בלתי אפשרית', אלא שאני לא טום קרוז ופה לא הוליווד. אז התקשרתי למירה..

את מירה תפסתי רגע לפני שהיא עולה על המטוס לאילת לכנס סוכני הביטוח השנתי. בטח בנתה על שבוע רגוע, איזה דרינק מול ים כחול, מוסיקה ואלף סוכני ביטוח הלוחשים בהבטחה מילים כמו 'ריסק', 'מדד' ו'פוליסה', אני והניתוח שלי בטח לא היו בתכנון. אבל ככה זה בחיים, אף אחד לא מתאם איתך בלת''מים, ומה לעשות.. הרגע בו אתה צריך את סוכן הביטוח שלך, הוא כשאתה ממש... צריך. ואת זה מירה, לגמרי הבינה, אילת או לא.

היא הבינה את העובדה כי החוזה הפשוט בין מבטח למבוטח משמעותו הינה כי שגרת התשלומים בימי בריאות תכליתה להתממש, ביום פקודה, לכדי ''אישור ביטוחי''. אישור שצריך להינתן בזמן. אישור שיאפשר לי לעבור את הניתוח. בשבוע הזה הבנתי למה סוכן ביטוח. כי לי, בניגוד לכל המשלמים הישירים, שצריכים את המלחמה שלהם מול חברת הביטוח לעשות לבד, לי הייתה את מירה לצידי. היא התגייסה, נלחמה עבורי ודאגה לכך שבתוך שלושה ימים, ולמרות קשיים כאלו ואחרים שהוערמו בדרך, התקבל האישור המיוחל.

ביום הניתוח, מבית החולים עצמו, הייתי בקשר עם מירה, כי כרגיל, צריך עוד טופס לפקסס ועוד מייל להעביר ולוודא שהכל זורם בצינורות הפרוצדורליים. היא הייתה שם. גם לאחר הניתוח, ביקשה להתעדכן והיחס האישי והחם שלה ליווה אותי לאורך התהליך כולו.
אז, מירה, תודה רבה לך על הטיפול המסור, היעיל והאכפתי במקרה שלי, ועל כך שביצעת את עבודתך תוך הבנה ורגישות להתמודדות של המבוטח ברגע הזה, מבוטח שהיה צריך שם את סוכנת הביטוח שלו ושמח מאוד למצוא אותה.

 
איתי היימן

לקוחות מספרים

ברצוני להביע את תודתי והערכתי על הטיפול המסור והמקצועי שלך בנו, הן בהמלצה המאוד מוצלחת של ביטוח תאונות אישיות והן על הטיפול לאחר אירוע הביטוח. 

זמן קצר יחסית לאחר רכישת הפוליסה אירעה לי תאונה שהשביתה אותי למשך תקופה ארוכה. הגשת התביעה בהדרכתך זכתה למענה מהיר שמעולם לא נתקלתי בו. קבלנו את הכספים על פי תנאי הפוליסה לחשבוני בבנק במהירות שיא. 

שוב, תודה על טיפולך המסור, טוב לדעת שיש על מי לסמוך. 


בברכה,
חיים כפיר קופרט
ביטוח נסיעות לחו"ל באמצעות פאספורטכארד משפחת בן סעדון 

שלום רב ,
ברצוננו להודות לחברת פאספורטכארד בכלל ולסוכנת הביטוח מירה פרחי בפרט על הטיפול המסור ודרך הליווי. את מירה פרחי אנו מכירים שנים, מכירים בדרך הפעילות בקהילה ובדרך המסירות שלה לתושבי העיר בכלל, את הצד המקצועי למדנו להכיר הרבה יותר בשנה שעברה עם הטיפול במקרה נפאל, מאז כל נסיעה שלנו בתיאום עם מירה פרחי ובליווי צמוד שלה.

במקרה האחרון תוך הרבה מאוד סימני שאלה  בגלל המקרה הכל כך רגיש, פניתי אל מירה ומירה בנחישות השיבה יהיה בסדר!
כלום לא עצר בפניה ואכן כך היה מרגע קבלת האישורים הטיפול במסמכים, העברתם לחברה והדאגה לכיסוי הטוב ביותר והתמחור,
הכול היה בשליטה מלאה שלה, ידעתי שאני במקום הבטוח ביותר.

טסנו ועם הנחיתה כבר התעוררו השאלות הטלפון הראשון היה למירה ומירה עם המקצועיות שלה כרגיל הרגיעה, "תנו שבוע לילדה יהיה בסדר תתחילו לטייל ", "אם יש בעיה לא מיון אלא מרפאה של רופא"! במהלך הטיול נזקקנו לטיפול, השירות והטיפול שקיבלנו היה מקצועי ורגיש,
ידענו שאנחנו בידיים הטובות ביותר ואת זה אנחנו חייבים לכתוב על מנת שידעו וישמעו, אני בהחלט יודעת שהמקום הבטוח הוא,
לקבל שירות וליווי סוכן אישי לא מחליף שום מקום אחר.


תודה רבה
מירב בן סעדון
מודיעין 

 
 
פתח תקווה
אפעל 6, קריית אריה
טל. 03-6259816
פקס. 03-6259743

mira@farhi4life.com
מודיעין
רח' רבקה אמנו 15
טל. 08-9263581
פקס. 153-89263581

mira@farhi4life.com
לקביעת פגישה חייגו
8857831 - 050
עיצוב אתר: www.kinammon.com
 
.