בישראל, כמו בכל העולם המערבי, קיימת עלייה בהגשת התביעות כנגד בעלי מקצועות חופשיים. תביעות שכאלו עלולות להגיע לסכומי עתק של מיליוני שקלים ולגרום, לא אחת, לפשיטת רגל. רופאים נתבעים על ידי מטופלים הטוענים לרשלנות רפואית, מטופלות במכוני יופי תובעות את הקוסמטיקאיות שלהן, מתאמנים במכון כושר את המאמנים, משקיעים את מנהלי תיקי השקעות ועוד.

ביטוח אחריות מקצועית לבעל מקצועות חופשיים מאפשר לך לעסוק במקצוע שלך ללא חשש מתביעות. הביטוח מכסה תביעות של לקוחות או של בעלי מקצוע אחרים בגין הפרת חובה מקצועית בשל רשלנות, מחדל או טעות ובתנאי שנעשו בתום לב.

ניתן להרחיב את הפוליסה גם לכיסוי תביעות שהוגשו במשך ששה חודשים לאחר תום הפוליסה. יש לציין כי גם לאחר פרישה מהמקצוע חשוב לשמור על פוליסה בתוקף שתכסה תביעות שעלולות לצוץ בגין אחריות מקצועית על עבודות שנעשו בעבר.
במידה ובית המשפט מוצא שבעל המקצוע אכן התרשל, מכסה ביטוח האחריות המקצועית את הנזק שנפסק לזכות צד ג'.
בנוסף מכסה הביטוח את ההוצאות המשפטיות הנדרשות.

ביטוחי האחריות המקצועית הם רבים ומגוונים בהתאם למקצועות השונים ולדרישות השונות של כל מקצוע. כך ניתן למצוא ביטוח אחריות מקצועית לרואי חשבון, ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים, ביטוח אחריות מקצועית למתווכים, ביטוח אחריות מקצועית לעורכי דין, ביטוח אחריות מקצועית לאדריכלים, ביטוח אחריות מקצועית ליועצים, ביטוח אחריות מקצועית לפסיכולוגים, ביטוח אחריות מקצועית לשמאי מקרקעין ועוד.

חשוב להיעזר בסוכנות ביטוח שתכיר היטב את אופי העיסוק שלך ותתאים לך את ההגנה הטובה ביותר.

ביטוח אחריות מקצועית לבעלי מקצועות חופשיים

 
פתח תקווה
אפעל 6, קריית אריה
טל. 03-6259816
פקס. 03-6259743

mira@farhi4life.com
מודיעין
רח' רבקה אמנו 15
טל. 08-9263581
פקס. 153-89263581

mira@farhi4life.com
לקביעת פגישה חייגו
8857831 - 050
עיצוב אתר: www.kinammon.com
 
.